top of page
  • Autoriaus nuotraukaBrokeris Laurynas Bilotas

Nekilnojamojo turto skelbimas?

Tikriausiai kiekvienas esame girdėjęs posakį iš pirmo žvilgsnio”? Šis posakis gali galioti ne tik meilėje, tačiau ir pardavimuose, o ypatingai nekilnojamojo turto srityje.

Parduodant nekilnojamąjį turtą ar bet kokį kitą produktą internetu, Jums yra labai svarbus žmonių dėmesys. Jei jūsų skelbimo nuotrauka išsiskiria iš kitų, ar atrodo patrauklesnė, jūs turite daug didesnę tikimybę, kad klientas iš daugelio skelbimų, paspaus būtent ant jūsų.


Kokį jausmą sukuria profesionalios nekilnojamojo turto nuotraukos? Klientas jau žiūrėdamas į Jūsų nekilnojamojo turto nuotraukas, įsivaizduoja save ten – name, bute” taip atsiranda noras pirkti ar apžiūrėti gyvai, todėl darydami nuotraukas nepraleiskite progos, pasikonsultuokite su profesionalais, kas viską atlikti kuo geriau. Pirmas įspūdis yra pats svarbiausias, ypatingai nekilnojamojo turto versle.- Aš visada didžiausią dėmesį skiriu objekto pateikimui. Žinau koks svarbus pirmas įspūdis, todėl visada išnaudoju visas galimybes kuo geresniam pirmąjam įspūdžiui sukurti. Tai susideda iš profesionalių nekilnojamojo turto nuotraukų, gero ir išsamaus aprašymo apie nekilnojamąjį turtą. Daugelis mano, jog viską gali pasidaryti patys - tai yra tiesa, tačiau visada geriau pasikonsultuoti su tos srities profesionalu, kad galėtumėte padaryti ne tiesiog gerai”, bet stengtis išspausti maksimumą. Visada svarbiausia koks bus galutinis rezultatas.
Laurynas Bilotas.

Taip pat skaitykite

bottom of page